Zamek Królewski – egzaminy c.d.

detal

Informacje na bazie wieści z facebooka jak wygląda egzamin ustny, notabene tak samo jak poprzednio:

Ustny wyglądał tak, że losowało się salę. Trzeba było szanowną komisję tam zaprowadzić i wyrzucić z siebie wszystko co się wie o danej sali. Potem losowało się grupę docelową, do której trzeba było dostosować przekaz.

Do wylosowania były też pokoje żółty i zielony jako jedna sala. To tak a propos tego, ze w poniedziałek na pisemnym poszła wieść, że ich nie będzie.

Wyznaczali godziny, w których trzeba było przyjść. U mnie był przedział 09-11.30. Na te 2.5h było wyznaczonych 6 osób. Trzeba liczyć całe te 2,5 godziny, bo nie jest znana wcześniej kolejność. My zaczęliśmy ok. 09.15 i ostatnia osoba zeszła ok. tej 11.30. Poza tym Panie, mimo listy najpierw pytały, czy ktoś chce iść pierwszy. na osobę wychodzi trochę ponad 20 minut, ale w tym jest losowanie sali, przejście z komisją do sali, wypowiedź o sali, losowanie grupy docelowej, wypowiedź, ew. pytania i powrót do sieni. Oczywiście nie trzeba czekać aż wszyscy skończą, jak się swoje zrobi, można iść do domu. Co do wyników, nie podają ich od razu. Wysyłają maila, tak jak po pisemnym. Na początku mówili, że będą ok. 16, ale u mnie był przed 12.00 Wynika z tego, że jak skończyli naszą grupkę to wysłali.

UWAGA! Egzamin w terminie 16 marca będzie ostatnim przed majem. A od 1 maja obowiązuje licencja zamkowa.