Daniel Echaust – jeszcze chamstwo czy już przestępstwo?

Znacie to uczucie? Nie znacie człowieka, nigdy z nim nie mieliście żadnego kontaktu, za to ten do Was coś ma, jakieś pretensje i jeszcze twierdzi że Was zna. Wygląda na to że mnie pokochał-inaczej  Daniel Echaust, o którym wiem tylko tyle co z sieci. NIGDY z nim nie miałem nic wspólnego, nie znam człowieka, nigdy z nim nie rozmawiałem. A co do reszty to sami poczytajcie. W związku z reakcją Daniela Echausta na mój kontrowersyjny tekst o azjatyckości Pragi postanowiłem przypomnieć wiadomość którą niemal równo rok temu dostałem od niego w prywatnej wiadomości. Spójrzcie sami…

echaust 0

Więcej pod linkiem

Dodam tylko że CHYBA chodziło o to, że moje koło przewodnickie – SKPT Warszawa – zorganizowało cykl spacerów „Najpiękniejsze kościoły Warszawy” i o to Daniel Echaust miał pretensje. Szkoda tylko, że Daniel Echaust nie zauważył że nie byłem już wówczas we władzach koła i nie miałem z tym nic wspólnego. No comment.

W tym tygodniu pojawiły się kolejne publiczne wykwity działalności Daniela Echausta. Co prawda z sieci już zniknęły ale w przyrodzie, zwłaszcza w Internecie, NIC nie ginie. Spójrzcie sami:

echaust 1

echaust 4

echaust 2I na koniec perełka:

echaust 3Mógłbym pójść w ślady Daniela Echausta i pisać w tonie „Echaust? Co to za nazwisko? Brzmi z niemiecka, więc ten dziadek z AK to rozumiem, że był w Afrika Korps”. Ale pewne rzeczy są poniżej mojej godności więc komentował nie będę. Ostrzegam tylko że groźby karalne kończą się u prokuratora.

EDIT 14 sierpnia 2016:

Nastąpił ciąg dalszy, vide kolejny wpis.

  • Zbigniew Strucki

    Myślę, że niekulturalnych, internetowych żulików nie warto promować – nawet przez ich krytykę.